HYRJELAJMEGenta publikon foton me “plakun” që i paguan pushimet: Është një ndër...

Genta publikon foton me “plakun” që i paguan pushimet: Është një ndër …

Genta Gjalpi është një nga vajzat më të komentuara në showbiz-in shqiptar.

 

Shpesh herë, ajo vihet në qendër të vëmendjes për shkak të fotove provokuese që publikon në profilin e saj në Instagram.

 

Së fundmi ish-banorja e “Big Brother” është vënë në qendër të vëmendjes, pas një shakaje që ka bërë.

 

Ajo ka përdorur një filtër mbi Xhani Demikën duke e plakur atë.

 

Dhe krahas fotos, që ka publikuar me ajo ka shkruar:

 

Zbulohet plaku që i i pagon pushimet Gentës tek resorti Santa Quaranta ai quhet Xhemal Demika , kur ishte i ri ka punuar menaxher këngëtaresh, ndersa tani ai është një ndër biznesmenët më të fuqishëm të naftës në Ballsh.’’

Kujtojmë këtu se të njëjtën shaka e bëri edhe Fatma Haxhialiu disa kohë më parë me bashkëshortin e saj.

 

Edhe ajo përdori një filtër për ta plakur atë dhe shkroi se kishte gjetur njeriun që ia paguante të gjitha.

TE TJERA

spot_img