HYRJELAJMEAKTUALITETTermeti godet veriun e Shqiperise, ja epiqendra

Termeti godet veriun e Shqiperise, ja epiqendra

Një tërmet i fortë është ndjerë pasditen e së hënës në veri të vendit.

Sipas qendrës europiane të sizmologjisë, tërmeti ka qenë me magnitudë 4.2 të shkallës rihter dhe është ndjerë në orën 17:37.

Epiqendra ka qenë 18 km nga Fushë Arrëzi.

TE TJERA

spot_img