Ne plazhet shqiptare burri dhe gruaja ngaterrojne rrobat e banjos

Plazhi i Durrësit duket se ka ndryshuar shumë teksa me kalimin e viteve na habit verë pas vere me ndodhitë e pazakonta.

Shkrepja me e fundit vjen nga bregu teksa çifti në moshë mesa duket kane ngaterruar rrobat e banjos mengjesin e asaj dite.

Nderkohe që gruaja shfaqet “serioze”, burri ka vendosur te ekspozojë çdo pjesë të linjave të tij… /AlpeNews

TE TJERA

spot_img