Kryebashkiaku i ri i Shkodrës publikon dokumentin e ardhur nga Ministria e Drejtësisë Italiane: Nuk dua të hyj në baltën e PD!

Kryebashkiaku i zgjedhur i Shkodrës Valdrin Pjetri ka reaguar pas akuzave të PD se është dë nuar për tra fik dro ge.

Pjetri ka publikuar dokumente të Ministrisë së Drejtësisë të Italisë, ku del se është “i padë nuar”. Partia Demokratike ka ak uzuar Pjetrin se ka qenë i dëb uar nga Italia.

Postimi i Valdrin Pjetrit:

Nuk dua të hyj në baltën e PD-së, e cila ka javë që kërkon të njollosë figurën time.

Ja ku janë certifikatat e pastë rtisë së figurës time në shtetin Italian.

Të tjerat ia kam lënë atyre që duan të mbulojnë dështimet e tyre disa vjeçare duke njollosur emrin tim.

Ditë më të mira po vijnë për Shkodrën dhe banorët e saj.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME