Hëna e zezë/ Meri paralajmëron këtë shenjë horoskopi: Do bini në një kurth

Astrologe Meri njofton se planeti Mars ndodhet përballë Hënës së Zezë e për këtë arsye do kemi instikt të fortë që na çon drejt peripecive.

Për një moment gjithçka mund të përmbyset. Marrëdhëniet e qëndrueshme ose rigjenerohen ose rrezikojnë të prishen. Përballje, antagonizëm xhelozi por edhe pasion krijues. Lexoni më poshtë parashikimin për të gjitha shenjat e horoskopit.

Dashi- Nje femer ne rrethin tuaj shoqeror do perpiqet te ngac.moje situatat tuaja ne shoqeri dhe ne lidhjet tuaja te qendrueshme duke dashur t’ju hedh ne pasione te rre.zik.shme

Demi- Pozicionet tuaja ne nje pune apo ne nje publicitet do provokohen nga nje person me qellime shume antagoniste duke krijuar nje situate te veshtire rreth jush. Kujdes ne nje lidhje apo martese

Binjaket- Mos tentoni te beni gjera te cilat jane nje risk ne ceshtje ligjore apo kontakte me jashte apo udhetime. Gjithsesi nje femer edhe per ju do sjell ndryshimin per mire apo per keq

Gaforrja- Sot mund t’ju afrohet nje person t’ju josh kryesisht femer qe kerkon t’ju rrembej gjithcka keni si ne ceshtjet ekonomike ashtu edhe shpirterore

Luani- Dikush mund te josh kaq shume ju sa t’ju detyroj te beni nje marreveshje ne baze te joshjes. Por mund te keni edhe nje femer qe ju kundershton ne jeten tuaj apo ne nje martese apo bashkepunim

Virgjeresha- Do merrni nje vendim sot per nje ceshtje pune apo nje ndryshim ne jeten tuaj i cili duket se ju rigjeneron por kujdes nga komplikimet ne vazhdim

Peshorja- Do merrni nje lajm i cili do ju shtoj shume pasionin per te bere gjera me ndjenje apo udhetime dhe takime te kendshme. Por gjithmone ekziston risku i te sorollaturit kot

Akrepi- Duhet te gjeni pasionin ne jeten tuaj dhe te beheni antagonist me veten qe ju bene rezistente ndaj ndryshimeve dhe flerteve apo riskut

Shigjetari- Nje plan shume ambicioz i fshehte dhe teper instiktiv mund t’ju nxjerr nga rutina dhe te beni gjera te cilat ne nje moment tjeter do kerkonin shume para dhe kurajo

Bricjapi- Mund te merreni me ceshtjet ekonomike dhe te fitoni nese do mbeshteteni ne instiktin tuaj apo te mendoni te shpenzoni per shtepi apo per nje femer

Ujori- Sot hena e zeze ne shenjen tuaj tregon se jeni delikat nga ndikimet e jashtme dhe mund te bini ne kurthin e nje femre qe deshiron t’ju zoteroj

Peshqit- Ju duhet force shpirterore dhe shume besim per tu berballur me emocione dhe ndjenja shume te forta qe do provokohen tek ju. Ne rastin me te mire do beheni artist dhe krijues ne rastin me te keq thjesht hakmarres.

- Publicitet -

TE TJERA

spot_img