“Njëri gozhdës, tjetri patkoit” Kombinimet më të tmerrshme të zodiakut që nuk shkojnë as edhe 1% bashkë

312

Shumica e njerëzve janë gjendur të paktën një herë të përfshirë në një lidhje toksike ! Por çfarë e bën ekzaktësisht një lidhje toksike, apo një person që të shndërrohet në ‘makthin’ e një tjetri?

 

Ka shumë faktorë që mund të fryjnë një lidhje helmuese por arsyeja më e zakontë është përplasja e personaliteteve ! Duket se disa njerëz thjesht nxjerrin më të keqen tuaj dhe ju shterojnë ! Nëse besoni në astrologji dhe se fati është i shkruar në yje, atëherë na besoni kur të shkruajmë për shenjën me të cilën as duhet ta çoni ndër mend të lidheni!

 

Dashi nuk shkon më Demin

Demi do të nxirrte më të keqen e Binjakëve

Binjakët nuk duhet ta mendojnë dy herë të lidhen me një Bricjap

Gaforrja do të hiqte të zitë e ullirit me Ujorin

 

Luani bën shkëndijë me Akrepin

Virgjëresha nuk shkon me Peshqit

Peshorja është afër me Virgjëreshën , por nuk përputhen fare

Akrepi siç e thamë nuk puqet me Luanin

 

Shigjetari ka halë në sy Peshqit

Bricjapi nuk duhet ta provojë asnjëherë me Peshoren

Ujori do të provonte lidhjen më të keqe në jetën e tij me një DEM

Peshqit duhet të heqin dorë nga lidhjet me njerëzit që lindin nën shenjën e Dashit