Shok uese! Tër met i fuqishëm tron dit vendin, bie minarja e xhamisë

Një tërmet me magnitudë 6 të shkallës Rihter goditi perëndimin e Turqisë. Nga agjencia e lajmeve vendase raportohet se ka dëme materiale dhe disa persona kanë marrë lëndime të lehta.

Në fshatin Agdan minarja e një xhamie është shembur nga lëkundjet e forta. Qytetarët kanë braktisur të alarmuar banesat dhe janë paralajmëruar të mos kthehen pas.

Këtë periudhë në Shqipëri dhe Greqi kanë rënë një seri tërmetesh, të cilat kanë sjellë panik te popullata.

‘Çfar lidhje ke ti me sportin’? Alesia Bami u përgjigjet komenteve negative!

“Më lër të flas” është një nga programet më të ndjekura të momentit, ku tashmë ka nisur dhe sezonin e dytë me po të...

Arbana Osmani tregon prezantuesen që do të jetë pjesë e ‘Big Brother Vip’

Arbana Osmani zbuloi se “Big Brother VIP” do të nisë brenda këtij viti, por jeni kurioz kush do të jetë banorja e parë?   “Kryefjala.com” ka...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME