Në një arki vol rozë, përcillet për në banesën e fundit 20-vjeçarja që u vr a në Australi nga babai shqiptar

Ditë më parë lajmi se një baba shqiptar në Australi kishte vrarë vajzën e tij 20-vjeçare shokoi mbarë opinionin publik.

Petrit Lekaj goditi me thikë të bijën në makinën e tij duke i marrë jetën për shkak se ajo kaloi mbrëmjen me shoqërinë në një festë.

Sabrina Lekaj 20 vjeçe ishte studente në universitetin e Australisë Jugore.

Ditën e djeshme Sabrina është përcjellë për në banesën e fundit dhe “Daily Mail Australia” ka publikuar pamjet rrënqethëse ku e ëma, vëllai i vogël dhe miqtë i japin lamtumirën e fundit.

Në pamje duket arkivoli rozë i 20-vjeçares me disa foto të buzëqeshura të saj, diploma (thuhej se e ndjera ishte me rezultate të shkëlqyera në studime) dhe një foto me piano pasi merrte mësime muzike.

TE TJERA

spot_img