Klea Huta siç nuk e keni parë kurrë, do t’ju befason të gjithëve me ndryshimin drastik

461

Klea Huta është një nga figurat më të dashura të ekranit shqiptar.

- PUBLICITET -

Duke u shfaqur për publikun si moderatore, por edhe këngëtare, ajo ka arritur të fitojë zemrat e të gjithë ndjekësve. Bukuroshja publikon herë pas here foto nga momentet e përditshmërisë së saj në llogarinë në ‘Instagram’, por dhe projektet e ndryshme me të cilat ajo është angazhuar kohët e fundit.

Së fundmi 26-vjeçarja i ka habitur të gjithë ndjekësit në rrjetet sociale me foton e vendosur në profilin e saj. Në të dallohet se Huta ka ndryshuar ‘look’ tërësisht dhe është kthyer në një vajzë bionde.

Nuk dihet ende nëse ky është një ndryshim drastik i marrë nga moderatorja në momentin e fundit apo thjeshtë një foto e modifikuar, megjithatë këtë detaj presim të na i zbulojë vetë Klea në ditët në vazhdim.

- PUBLICITET -