Dikur zëdhëndëse e PD, sot çmend rrjetin me foto provokuese nga plazhi, kush eshte bukuroshja e njohur?

454

Dikur ajo ka qene zeri dhe figura e PD ndersa jepte deklaratat per shtyp, ndersa sot eshte serish nje nder moderatoret me te dashura.

Fjala eshte per bukutoshen Ori Nebiaj, e cila nder te tjera cilesohet si nje nder vajzat me fizikun me te bukur.

Kete vere, ajo po e zhvillon emisionin e saj ne jug te vendit, ku nuk mungojne fotot e postuara ne rrjetet sociale nga plazhi.

Ne keto foto, ajo duket kaq bukur me bikini…