AURELA HOXHA MBLEDH VIPAT NË SPANJË, BËN BASHKË BLEONA QERETIN, ORIOLA MARASHIN DHE ALBAN RAMOSAJN

295

Modelja Aurela Hoxha ka mbledhur personazhet VIP në Spanjë ditën e djeshme.

Ajo ka prezantuar linjën e re të veshjeve dhe ka zgjedhur që ta përfaqësojnë disa prej femrave më të sukseshme në shqipëri.

Ka qenë vetë modelja ajo e cila ka publikuar disa foto të vajzave duke sfiluar, mes të cilave bie në sy Oriola Marashi, Elena Lika, Dorina Gegci dhe Beatrix Ramosaj.

Po ashtu e pranishme ka qenë edhe Bleona Qereti e shoqëruar nga Alban Ramosaj.