Moderatorja shqiptare e sportit pozon FOTOT se ksi nga pushimet

259

Gazetarja dhe moderatorja e programit sportiv “Gol pas goli” po shijon pushimet verore, duke shëtitur në vendet e bukura të Evropës.

Pas fotove seksi në plazhet e spanjolle, Vilma Masha së fundmi shfaqet në kryeqytetin e modës, Milano.

Ajo ka postuar për ndjekësit në Instagramnjë foto nga “Piazza Duomo”, para Katedrales së famshme.

Në një formë të shkëlqyer dhe e veshur me një fustan të bardhë, Vilma ka marrë komplimente të shumta nga fansat e saj.