Punëdhënësit s’kuptojnë…’, Ami revoltohet keq me biznesmenët gjatë pushimeve

329

Amarda Toska, bashkëshortja e Ermal Mamaqit dhe partnerja e tij në biznesin “Ami Event”, është një nga vajzat më simpatike të showbiz-it shqiptar.

Ami, tashmë nënë e dy fëmijëve, ka ndarë me ndjekësit e saj në rrjetet sociale momente nga pushimet e saj në Turqi.

Kështu ka ndodhur edhe mëngjesin e sotëm, që e ka gjetur atë të frymëzuar për të lexuar libër me këshilla për të ngritur biznese të fuqishme.

Ajo ka ndarë një pasazh nga libri ku shkruhet: Paga e mëkatit është vdekja!

Vetë komenton: Kur punëdhënësit nuk kuptojnë se janë të punësuar nga publiku të cilit i shërbejnë.

Postimi i Amarda Toskës
Në sfond shihet qielli dhe deti i kaltër që janë bërë një…