“Mos rri me Arbanën se do të bëjë si vetja”, Xhemi e lë pa fjalë komentuesin

282

Arbana Osmani dhe Xhemi Shehu përveç se i bashkon profesioni, i bashkon dhe një miqësi disavjeçare.

Dy moderatoret kanë treguar se kalojnë shumë kohë së bashku. Nuk kasnë munguar asnjëherë fotot në dreka, darka apo edhe udhëtime dhe aktivitete sportive.

Së fundmi Xhemi ka postuar në Instagram një foto me mikeshën e saj, ku shihen duke ngrënë djathë dhe mish, teksa e shoqërojnë me verë.

Mirëpo një komentuesi duket se nuk i pëlqen shoqëria e dy ikonave të Top Channel-it, pasi i thotë Xhemit të mos shqoërohet me Arbanën.

“Mos u shoqero shume me arbanen se do te bej si vetja”, i shkruan komentuesi.

“Ku ta gjej ne fakt, se ska me te mire”, i është përgjigjur moderatorja pa ia përtuar.