Mbyllet emisioni i njohur në ‘Top Channel’, detajet sapo zbuluan gjithçka

531

Sezoni i ri televizi që pritet të nis në shtator, do të ketë shumë ndryshime.

Më i fundit dyshohet të jetë programi i Florian Agalliut dhe Stela Kotrit në Top Channel.

Floriani disa kohë më parë i ftuar në emisionin ‘Thumb’ dha lajmin se nuk do të vazhdojë më në emisionin e paradites.

‘Vjen një moment që thua ‘Prapë do xhiroj unë sot?’ Imagjino kur je përditë në një emision’, tha moderatori.

Ndërsa moderatorja, Stela përmes një postimi në Instagram ka lënë të kuptohet se dhe ajo do të largohet

Stela ka publikuar një foto ku shkruhet: ‘Punë e re’. Në këtë mënyrë ka ngritur edhe më shumë dyshimet se emisioni mund të mbyllet.