Zbulohet e vërteta e ‘zhdukjes’ së Flor Mumajesit nga skena dhe nga jeta publike

Pas një vale nostalgjie që e kapi këngëtarin Flor Mumajesi, ku publikoi foto e video nga klipet e vjetra, realizuar nga ai, duket sikur e ka përpirë dheu. Që nga prilli, Flori nuk ka bërë as edhe një postim në rrjete sociale (Lexo këtu).

Por, burime për News31.al kanë konfirmuar së Flori Mumajesi i ka anulluar të gjitha koncertet e verëa. Arsyeja e këtij vendimi të befasishëm ka qenë nevoja për një pushime të gjatë dhe përkushtim ndaj vetes.

codeit al
Pas 20 vitesh karrierë, Flori Mumajesi ka vendosur të pushojë gjatë, për t’u rikthyer fuqishëm. Por se kur, mbetet një mister!

TE TJERA

spot_img