HYRJELAJMEVajza e Donald Trump kalon pushimet në ishullin e Mykonos, kush është...

Vajza e Donald Trump kalon pushimet në ishullin e Mykonos, kush është shqiptari që e shoqëron

Vajza e Presidentit të Amerikës Donald Trump, Tiffany ndodhet me pushime në bregdetin e Greqisë.

 

Ajo është fotografuar në ishullin luksoz të Mykonos me të dashurin dhe miqtë e saj teksa po relaksohen . Pranë Tiffany është parë edhe një djalë nga Kosova, Ardian Krasniqi i cili u fotografua shumë afër saj.

 

Kjo gjë tregon se ai dhe vajza e Donald Trump kanë marrëdhënie të afërta me njëri-tjetrin.

 

Nga foto duket qartë se ata po kalonin momente të mira në shoqërinë e njëri-tjetrit.

TE TJERA

spot_img