U filmuan duke u puthur, flet modelja që u fut mes Arbenitës dhe Feros

204

Cifti i njohur i showbizit, Arbenita Ismajli dhe Fero kanë qenë në vëmendje te mediave pasi disa ditë më parë, Arbenita publikoi një foto të një vajze që i kishte dërguar Feros mesazhe në privat.

 

Vajza në fjalë ishte nje modele e cila reagoi për mediat dhe madje u publikua edhe një video mes saj dhe Feros në prapaskenat e një koncerti.

 

Edhe pse Fero dhe Arbenita pas kësaj ndodhie vazhdojnë lidhjen e tyre normalisht, modelja e cila quhet Serena siç duket nuk ka ndërmend t’i lë rehat. Së fundmi, ajo ka dhënë një intervistë për ’Panorama Plus’ ku ka zbuluar më shumë për lidhjen e saj me reperin Fero.

 

“Faktikisht, isha në koncertin e tij në Shëngjin te Rana e Hedhun dhe pasi mbaroi koncerti, bëmë disa foto dhe video bashkë me Feron, dukeshim super apo jo?”, tha ajo teksa më vonë zbuloi se Arbenita u bë xheloze për shkak të fotos ku ajo shfaqej duke e puthur reperin.

 

“Po, pasi postova videon dhe foton që isha duke e puthur, ajo kishte postuar foton time ku unë isha aty vetëm 15 vjeçe për të më demaskuar, duke treguar xhelozi dhe k.ër.cë.n.i.m ndaj meje.”, përfundoi ajo.