Sherri masiv në një lokal VIP në Jalë për Françeska Jaçen? Reagon ish-banorja e BB

223

Një sherr masiv mes disa të rinjsh ndodhi në orët e para të mëngjesit të së dielës, në një lokal nate në plazhin e Jalës. Ngjarja ndodhi rreth orës 2:30-03.00 të mëngjesit në ambientet e një lokali VIP në Jalë, ku dy grupe të rinjsh të cilët nuk ishin banorë të zonës u përfshinë në konflikt pasi kishin konsumuar alkool.

 

Në videon e mëposhtme të publikuar nga JOQ dëgjohen britma dhe njerëz teksa largohen me shpejtësi nga ambienti i lokalit, e ndërsa në shkallë shihen njolla gjaku.

 

Fillimisht u tha se ish-banorja e Big Brother, Françeska Jaçe ishte molla e sherrit, por ajo ka reaguar personalisht për të sqaruar zërat.

 

E kontaktuar nga “Shqiptarja.com”, Jaçe ka mohuar një lajm të tillë dhe është shprehur se aktualisht ndodhet me pushime në jug, por në Dhërmi e jo në Jalë. “Unë jam në Dhërmi, prej disa ditësh. Nuk kam aspak lidhje me këtë ngjarje”, iu përgjigj Jaçe.