HYRJELAJMELedri në koncert, fansja e bën “të harrojë tekstin”

Ledri në koncert, fansja e bën “të harrojë tekstin”

Ledri Vula është një prej artistëve meshkuj shqiptarë, i lakmuar prej fansave. Kudo që ai shkon, salla mbushet plotë dhe vajzat gati sa nuk shkulin flokët për të. Kështu ka ndodhur edhe gjatë kësaj fundjave, ku reperi ka performuar në një plazh buzë detit, në Shqipëri. Ai ka hipur në skenë dhe mënjëherë është rrethuar nga publiku.

 

 

Të veshura me rroba banje, vajzat e shikonin në dritë të syrit dhe tundeshin nën ritmin e muzikës së tij. Mirëpo, vetë këngëtarit i ka bërë përshtypje njëra prej tyre, e cila nuk ka ditur të frenohet por ka shfaqur “talentin” e saj në prani të gjithë të tjerëve.

 

Ajo ka nxjerrë vithet mbi skenë dhe i ka dredhur ato, duke bërë twerk. Pa dyshim që një pamje e tillë e ka bërë djalin të harrojë tekstin e këngës e të fokusohet diku tjetër. Videon e ka publikuar Ledri në Instagram dhe komentet kanë qenë të shumta.

TE TJERA

spot_img