“Kam këllqe më të mëdha se burrat”, Dafina Zeqiri revoltohet me meshkujt ofendues: Mbylleni gojën (FOTO)

Dafina Zeqiri ka shkruar një postim në rrjete sociale, drejtuar të gjithë meshkujve që i kanë lënë komente negative. E revoltuar për të gjitha shkrimet ‘palidhje’ që i kanë zënë sytë në profilin e saj këngëtarja ka bërë një postim ku shfaqet tejet e revoltuar.

 

“Fakt osht që i kom do “invisible” balls ma t’mdhaja se krejt qata “djem”, m’fal “burra” hm m’fal jo… “Dh..” që shkrujt komente absurde edhe s’dijn maspari me respektu motrat/ nënën e vet! Sidomos do/do femna?

 

Që hiq e hiq ma mir vetvetes s’ja boni kur shkoni edhe komentoni sene palidhje veq pse s’keni “balls” me jetu për veten tonde! Por mbylleni gojën të gjithë se Muzikën dhe performancën e boj për QEFF shkaku juve! Ju Dua,”- shkruan Dafina Zeqiri në profilin e saj në Instagram.

TE TJERA