HYRJELAJME‘Ka mbetur ndonjë në Shqipëri?’/ Eva Murati thumbon “VIP-at” që pushojnë në...

‘Ka mbetur ndonjë në Shqipëri?’/ Eva Murati thumbon “VIP-at” që pushojnë në Mykonos, me kë e kishte

Vera ka nisur zyrtarisht dhe thuajse të gjithë kanë nisur pushimet buzë detit. Sa i përket destinacionit disa kanë zgjedhur që të qëndrojnë në Shqipëri e të tjerë jashtë vendit.

 

Kryesisht personazhet e njohur shqiptarë janë dyndyr në ishullin grek të Mykonos, duke postuar edhe foto nga pejsazhi përrallor.

 

Moderatorja Eva Murati i ka thumbur të gjithë me anë të një Instastory të publikuar në rrjetet e saj sociale.

“Ka mbetur ndonjë shqiptar në Shqipëri apo jeni të gjithë në Mykonos?”-shkruan Eva.

TE TJERA

spot_img