HYRJELAJMEFOTO/ ‘Obobo, mbyllni sytë’, Roza Latit i zgjidhen rrobabanjot në mes të...

FOTO/ ‘Obobo, mbyllni sytë’, Roza Latit i zgjidhen rrobabanjot në mes të emisionit

Këtë verë Roza Lati ka nisur një emision të ri “Bukë me vete” i cili zhvillohet në një kamper dhe të ftuar janë çdo të mërkurë dy personazhe të njohur të showbizit. Në puntatën e rradhës të ftuar ishin Olsi Bylyku dhe Lorenc Hasrama.

 

Roza dhe dy djemtë pas udhëtimit me kamper dhe zhytjes në ujë, ndaluan për të ngrënë. Mirëpo teksa bisedonin, Rozës i ndodhi një e papritur. Moderatores iu zgjidhën pjesa e sipërme e rroba banjove dhe po mundohej t’i mbante me dorë.

 

Roza: Obobo mu zgjidhën

Lorenci: Qyqa

Olsi: Kush tu zgjidh mi?

Roza: Mu zgjidhën rrobabanjot. Mbyllni sytë, ju lutem mbyllni sytë

TE TJERA

spot_img