FOTO/ Jonida Maliqi, ‘ngjala’ e pishinave, Romeo “fotografi”

Ditët e nxehta po i kalon në formën më të mirë. Këngëtarja Jonida Maliqi ka hedhur dy imazhe në Instagram ku shihet se mahniti me pamjen e saj, edhe pse nën ujë

 

Ajo vërehet se ishte duke bërë not në shpinë në një pishinë dhe vëmendjen e mori gjoksi i saj bom bastik. Me gjasë, këto foto i shkrepi Romeo.

TE TJERA

spot_img