HYRJELAJME“Flirtim i përjetshëm”, Ori Nebiaj përjeton dy kënaqësi njëherësh: Njëri mi puth...

“Flirtim i përjetshëm”, Ori Nebiaj përjeton dy kënaqësi njëherësh: Njëri mi puth sytë, tjetri… (FOTO)

Moderatorja Ori Nebiaj ka postuar një foto me një mbishkrim provokues. Ulur në një stol, buzë detit e veshur me një fustan rrjete dhe me flokë lëshuar, Ori Nebiaj po i buzëqesh diellit.

 

“Flirtim i përjetshëm… Njëri mi puth sytë, tjetri mi ledhaton…,”– shkruan Ori Nebiaj ndërkohë që është me pamje nga deti dhe rrezet e diellit i bien në sy.

 

Moderatorja këtë shkrim e kishte për paqen që të fal natyra, deti dhe dielli, por mund të themi që fjalët e gjetura ishin provokuese!

TE TJERA

spot_img