E shtrirë në shezlong me këmbët hapur, Adelina Tahiri s’e kishte vënë re DETAJIN që e turpëroi (FOTO)

413

Këngëtarja Adelina Tahiri pas super hitit që lançoi pak kohë më parë, po shijon disa ditë pushimesh. E veshur me bikini shumëngjyrëshe, këngëtarja ka pozuar nga shenzlongu me këmbët gjysmë të ngritura duke eskpozuar vetëm hiret e saj.

 

Por, ndërsa këngëtarja ka postuar foton, ndjekësit e kanë kapur shpejt detajin që nuk shkon.

“T’u paska përrzhit c*ca,”- i shkruan një ndjekës.

“Lëkura juaj është super e djegur,”- shkruan një komentues.

 

“O t’u paska pjek gjoksi..tepër e thatë lëkura u dokka si kore…a format najs,”- vijon një tjetër.

“E paske rreshk ..,”- shkruan një ndjekës tjetër.

Lexo edhe:   “Nuk ma varte shumë”, Seldi tregon si u njoh me të dashurën e re: E pashë në koncert dhe më…