HYRJELAJMEKURIOZITETEE bujshme, ish-modelja britanike do të martohet me qenin e saj pasi...

E bujshme, ish-modelja britanike do të martohet me qenin e saj pasi dështoi me 220 burrat që takoi

Me siguri të gjithë ju keni dëgjuar për dështimet e grave në lidhje me bashkëshortët e tyre në jetë. Por si ky rast vështirë të keni dgjuar më parë.

 

Elizabeth Hoad, ish-modelja nga Britania pasi ka dështuar në 220 takime dashurie ka hequr dorë përfundimisht nga burrat.

 

49-vjeçarja, ka lutur një prift në kishën katolike për t’i dhën bekimin në martesën për një martesë me qenin e saj, Loganin.

 

Logani është një qen i racës , i racës ‘Golden Retriever’, të cilin e mabn prej shuëm kohësh.

“Kam pasur 220 takime dashurie në tetë vitet e fundit. Përgjithësisht, çdo gomë ka përfunduar keq “, është shprehur modelja.

 

Hoad edhe pse dëshiron të bëjë një martesë me qenin e saj, do vërë një unazë, e bashkëshorti i saj ei jetës, qeni “Logani” do mbajë një orë, një kapele, xhaketë dhe kravatë, sikur të ishte një dhëndër.

 

Në dasmën e modeles 49-vjeçare do të marrin pjesë 20 njerëz.

Marrë dhe përkthyer nga TheSun

TE TJERA

spot_img