HYRJELAJMEDajana Shabani ndahet nga boksieri? Humbja e besimit shkaku që nxiti konflikte...

Dajana Shabani ndahet nga boksieri? Humbja e besimit shkaku që nxiti konflikte (DETAJE)

Moderatorja Dajana Shabani pas divorcit nga ish-bashkëshorti i saj nisi një histori dashurie me boksierin kosovar, Kamer Maloku. Ata filluan të dilnin hapur publikisht, dhe komentet e tyre për njëri-tjetrin nuk fshiheshin më.

 

Madje Dajana Shabani publikoi dhe bisedat ku Kameri i propozonte për martesë. Por duket se kohët e fundit çifti janë përfshirë nga konflikte, dhe postimet e të dyve në rrjete sociale janë dyshuese.

 

Dajana Shbani shpërndau një video në profilin e saj në Instagram ku shkruante: “E për ju që s’patët besim n’mu….”.

 

Më pas kanë vijuar postimet e boksierit, Kamer Maloku që ka postuar një foto domethënëse me një fabul që ka të bëjë me marrëdhënien mes një gruaje dhe një burri.

TE TJERA

spot_img