HYRJELAJMEBora Zemani dhe Jonida Maliqi ‘kunata’ për kokë! Detaji që tregon marrëdhënien...

Bora Zemani dhe Jonida Maliqi ‘kunata’ për kokë! Detaji që tregon marrëdhënien e tyre të ngushtë (FOTO)

Jonida Maliqi dhe Bora Zemani janë përfolur gjatë këtë periudhë për lidhjen e tyre me binjakët Veshaj. Detaje të shumta tregojnë se ata janë bashkë, dhe madje çiftet janë kapur ‘mat’ në momentet intime me njëri-tjetrin.

Por, nëse Bora dhe Jonida janë vërtetë kunata, duhet të themi që paskan një marrëdhënie shumë të mirë bashkë.

Në emisionin “Xing me Ermalin” Jonida Maliqi u paraqit në skenë veshur me një fustan të zi me lule saten dhe një palë sandale jeshile me rripa. Por, po të njëjtat sandale duket se i ka veshur dhe Bora Zemani në puntatën e tretë të emisionit “3shat”.

Duket se Jonida dhe Bora nuk e paskan fare problem të shkëmbejnë rrobat bashkë!

Fotot ku duken sandalet që janë identike:

 

TE TJERA

spot_img