Astrologe Meri zbulon shenjën më me fat për muajin Gusht

Së fundmi, astrologe Meri ka dhënë parashikimin e horoskopit për muajin gusht. Ajo i ka renditur shenjat nga ajo me më pak fat tek më e favorizuara.

12. Gaforrja
Do të jetë një muaj sulmi, antagonizmash dhe do përpiqen t’ju marrin atë që mendojnë se iu përket.

11. Dashi
Do të jetë një muaj vital dhe me energji pozitive. Dashuria në qendër të vëmendjes, por do të keni disa peripeci.

10. Binjakët
Do të keni një shkëputje me shoqërinë, ndarje, bashkime e shoqëri të reja që do sjellin paqëndrueshmëri.

9. Peshorja
Ky muaj do të jetë më shumë si muaj informacionesh. Do të takoni njerëz dhe do jeni në lëvizje.

8. Virgjëresha
Do të jetë një muaj dominant dhe do të mbusheni me energji për të bërë gjëra të mëdha në fund të gushtit.

7. Demi
Do të merreni më shumë me familjen. Kjo e fundit do t’iu shqetësojë tepër këtë muaj.

6. Bricjapi
Do të merreni shumë me çështjet ekonomike dhe me punën. Do të investoni në një punë, por kujdes se mund të dalin me një humbje.

5. Luani
Do të shkëlqeni këtë muaj, por jo të gjitha gjërat do shkojnë siç duhet. Duhet të bëni kujdes në zgjedhjet që kryeni.

4. Peshqit
Do të jeni të aftë të notoni në ujëra që mund të mos jenë të natyrës suaj. Do arrini sukses, por doni dhe mbrojtjen e dikujt që iu këshillon.

3. Shigjetari
Do jeni në kulmin e dashurive dhe do të bëni disa ndryshime rrënjësore në jetën tuaj.

2. Ujori
Ky muaj do t’iu plotësojë një dëshirë. Një punë, një marrëdhënie dhe një e ardhme më e mirë.

1. Akrepi
Plutoni do t’iu vendosi në lëvizje me ngacmime, por të gjithë do të vihen në dyshim për atë që kanë dhe duhet të kenë.

- Publicitet -

TE TJERA

spot_img