“S’më besohej që e kishte me mua”, Roza Lati rrëfen detajet nga lidhja me Stinen

376

Roza Lati prej vitesh ka qenë e lidhur me këngëtarin e njohur Stine, dhe lidhja e tyre u përfol gjatë në median roze. Pas tre vitesh bashkë ata u ndanë, por shpesh janë përfolur për rikthime. Megjithatë, detaje nga lidhja e tyre 3-vjeçare ende na kuriozojnë!

 

Në emisionin më të ri “Bukë me vete” Roza Lati gjatë një bisede me Don Phenomen ka rrëfyer dhe momentin e parë të njohjes me Stinen. Moderatorja është shprehur se gjithçka ka nisur nga këngëtari, dhe ishte ai që e zgjodhi mes vajzave të bukura që gjendeshin në clubin ku po performonte Stine.

 

“Ai po këndonte, unë isha vajza më e shkurtër e lokalit se të tjerat ishin miss-e. Ky djali kur po këndonte më drejtohej mua. Mua nuk më besohej që e kishte me mua. Por do ti, me mua e kishte. E pati me mua nja 3 vjet.”- është shprehur Roza Lati në emision.