Shkoj në shtrat me lekë… unë dhe Kejvina Kthella/ Çfarë ndodhi me Instagramin e Oriola Marashit?

921

Modelja Oriola Marashi është një prej vajzave më të përfolura të shoëbizit shqiptar për shkak të formave të saj trupore, të cilat tërheqin vëmendjen e publikut dhe të ndjekësve.

Vetëm pak më parë, në llogarinë personale të modeles, Oriola Marashi në Instagram, tërhoqën vëmendjen disa mesazhe, të cilat ishin publikuar në Instastory dhe në profilin e saj.

Në fotot e publikuara, shkruhej se ajo dhe modelja Kejvina Kthella kryejnë marrëdhënie në këmbim të parave, ndërsa në një tjetër postim shkruhej se priteshin vetëm oferta serioze.

Por disa sekonda pas publikimit, këto mesazhe janë fshirë nga profili i modeles.

Vetë modelja ka reaguar në lidhje me këtë çështje po përmes profilit të saj në instagram, duke njoftuar se i kanë hackuar llogarinë e saj. Modelja “kërcënon” mediat dhe portalet që e përcollën lajmin dhe më tutje sqaron se ai që e ka kryer këtë akt të shëmtuar do të zbulohet shumë shpejt.