Fotot/ Me taka të larta dhe fustan portokalli, Grida Duma ngre temperaturat tek Teatri

804

Ish-deputetja e PD-së i është bashkuar artistëve ditën e djeshme, duke deklaruar kështu se është kunder ndertimit te teatrit te ri kombetar.

 

Si çdo herë, ajo dhe dje është shfaqur në formë. E veshur me një fustan në ngjyrë portokalli, taka të larta, ajo ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve.

 

Nuk mungon edhe fotografja e saj e cila shkrep herë para herë foto për ish-deputeten.