HYRJELAJMEArjan Çani mesazh Ramës: Kam vënë bast që je trim dhe s’p**rdh...

Arjan Çani mesazh Ramës: Kam vënë bast që je trim dhe s’p**rdh për njeri, shëmbe atë godinën e teatrit se kshu as m** as sh**rë

Arian Çani ka postuar nje koment ne faqen “Zonë e Lirë” në Facebook ku i ka adresuar një mesazh kryeministrit Edi Rama.

Ndër të tjera moderatori shkruan:

“O Ram pash Zotin, a do ti marresh me hu keta pak aktore dhe artiste qe kane zaptuar Theatron dhe ta shembesh ate godine se boll më.

Ose vendos tamam Rregjim ose hap krahun plak. Se na lodhe.

Jo per gje por edhe une fitoj nje super bast me nje tip me shum leka te cilit i kam thene se Rama eshte trim dhe s’pjerdh më per njeri ne kete bote.

Edhe katundi shpeton njeher e mire nga dilema: Jemi tashme apo s’jemi akoma ne Rregjim.

Aman Ram. Vendos.

Se keshtu as mut as shurre, eshte trishtim i madh.

Jepi Ram.

Te mbarojme pune.

Te shpetosh dhe ti, te shpetojne dhe ata qe shpresojne akoma.

Jepi Ram. Cdo ore qe kalon dhe ti s’vepron, e ke ne disfavor”, shkruan Çani. (TemA)

TE TJERA

spot_img