I dashuri i bën Arbana Osmanit komentin që çdo vajzë do e dëshironte (Foto)

720

Prej kohësh moderatorja e dashur për publikun, Arbana Osmani po perflitet për lidhjen e saj me Eduart Grishaj.

Asnjëri prej të dyve nuk e ka pranuar publikisht por fotot dhe komunikimi i tyre në rrjetet sociale konfirmojnë marrëdhënien e tyre.

Komenti i fundit që Grishaj i ka bërë Arbanës në Instagram i ka “vënë vulën” këtij muhabeti!

“Më e bukura e Marokut” i shkruan ai në foton që ka publikuar moderatorja e cila prej disa javësh ka marrë pushimet dhe po shijon muajt e nxehtë.