Look i ri, shikoni si është transformuar Olta Gixhari

303

Aktorja Olta Gixhari është duke kaluar pushimet në Spanjë dhe prej andej ka ndarë pamje mjaft provokuese. Së fundmi ajo ka lëshuar sinjale në rrjet se është në një lidhje dashurie, por personin ka preferuar ta mbajë mister.

 

Ndërkohë teksa është duke pushuar ajo ka vendosur të rifreskojë pamjen e saj me një ndryshim të guximshëm. Aktorja i ka bërë flokët të gjitha gërsheta duke u shfaqur me një pamje me të cilën nuk e kemi parë kurrë më parë.