Makina perplas motorin dhe bicikleten, dy te plagosur ne Shkoder

Dy persona jane plagosur mesditen e kesaj te hene si pasoje e nje aksidenti te ndodhur ne Shkoder.

 

Sipas policise ngjarja ka ndodhur ne aksin rrugor Shkoder-Lezhe, fshati Beltoje, Shkoder, mjeti motor tip Yamaha, drejtuar nga shtetasi M. S. 31 vjeç, banues ne fshatin Mabe, Lezhe, eshte perplasur me mjetin tip Renault, qe drejtohej nga shtetasi N. Gj. 27 vjeç.

 

Nderkohe informacionet bejne me dije se gjate rrezimit te motorit eshte aksidentuar edhe biçiklisti D. Gj. 32 vjeç, banues ne lagjen Skenderbeg,

 

Shkoder i cili bashke me drejtuesin e motorit u derguan ne Spitalin Rajonal Shkoder dhe ndodhen nen kujdesin e mjekeve.

TE TJERA