Aktori i madh Zef Deda u ka ngrohur zemrat fansave te tij permes nje urimi qe ka bere per bashkeshorten e tij.

 

Ne nje postim te bere ne Facebook, ai i ka uruar ditelindjen, ndersa shkruan:

Vitet kalojne dhe dashuria e jetes time Rozi…

 

erdhi ne vitin e 58 te lindjes, e shendeteshme e forte dhe plot dashuri per mua dhe familjen. Me ndihmen e Zotit ja uroj jeten e gjate edhe 100 vite te lumtura duke e falenderuar per impenjimin e madh dhe kujdesin, qe ka per te gjithe ne!