Pse i mban këmbët hapur në çdo foto që poston?”, Ja si përgjigjet Ilda Bejleri

266

Ajo është një nga moderatoret sportive më të përfolura në median rozë. Ilda Bejleri nuk lë rast pa provokuar në rrjetet sociale dhe në rrjetet sociale nuk mungojnë kometet për të, ku mes të cilave ka dhe kritika.

Ndërkohë ajo është treguar e hapur për pyetje nga fansat e saj, ku një prej tyre i drejtohet enkas për pozën e saj të preferuar në fotot e postuara.

“Pse i mban këmbët hapur në çdo foto që poston?“-i ka shkruar ai, i cili ka marrë një përgjigje që s’mund t’i vinte veçse nga një moderatore sportive. “T’ia bëjmë dhe CR7-ës këtë pyetje?”– i është kthyer Ilda.