Bora Zemani dhe Donald Veshaj po e tregojnë se janë bashkë, ky është detaji që shton dyshimet

1146

Prej disa kohësh prezantuesja Bora Zemani dhe aktori i humorit Donald Veshaj po përflitet se janë në një marrëdhënie së bashku.

Në fillim këto ishin vetëm aludime, por Bora dhe Donaldi janë parë mjaft të afërt kohët e fundit.

Së fundmi në një foto ku Bora shfaqet e ulur dhe në krah ka dy vëllezërit, ajo shfaqet më e afërt me Donaldin.

Fotoja në fjalë është publikuar nga vëllai binjak i Donaldit, Romeo.

Siç shikohet edhe në foto Donaldi ka vendosur dorën në kofshën e Borës.

Një ndjekës ka komentuar:

Edhe po të mos u bëntë tag-u do e kuptoja që Donaldi është ai me krahun te kofsha.”
Mesa duket Bora dhe Donaldi po i bëjnë edhe më tepër fansat e tyre të dyshojnë se ata të dy janë më shumë se kolegë.