Kur Fevzo ishte kaçurrels! Gazetari bëhet nostalgjik, publikon foton e 32 viteve më parë

314

Moderatori Blendi Fevziu ndan shpesh në rrjetet e tij sociale momente nga jeta e tij private nga familja apo edhe udhëtimet.

 

Mirëpo së fundmi, gazetari i njohur është bërë nostalgjik dhe ka publikuar një kolazh fotosh duke pozuar në të njëjtin vend por me 32 vite diferencë.

 

Në foton e para të vitit 1987, Blendi është shumë i ri në moshë i veshur me një një xhup të zi edhe xhinse, ndërsa ndryshimi shihet qartë me foton e re.