Pija “mrekullibërëse” që shëron më shumë se 60 sëmundje

361

Bëhet fjalë për një kombinim substancash natyrale por që mund të përdoret për të kuruar më shumë se 60 sëmundje midis të cilave:

 

Eliminon parazitët nga trupi. Minimizon rrezikun e sëmundjeve kardiovaskulare dhe disa lloj sëmundjesh kancerogjene. Ka veti anti-inflamatore. Rregullon sheqerin në gjak (dhe shumë të tjera).

 

Përbërësit:

1/2 lugë xhenxhefil pluhur. 1/2 lugë kanellë në pluhur. 1/2 lugë shafran Indie. 1 lugë vaj ekstra i virgjër arrë kokosi. 1 lugë miell i papërpunuar. 1 filxhan ujë të nxehtë.

Përgatitja:
Përgatitja është shumë e thjeshtë. I përzieni substancat e mësipërme duke i trazuar me kujdes dhe pija “mrekullibërëse” është gati. Ju bëftë mirë!