Një vit më parë u nda nga jeta legjenda e humorit Fadil Hasa

Nje vit me pare u nda nga jeta legjenda e humorit durresak e jo vetem, Fadil Hasa. Legjenda nuk ka si mos te kujtohet per qindra rolet e tij, ku bashke me ta u rritem dhe ne.Fadil Hasa nuk ka sesi te harrohet nga ne, ku shpesh here kur kishim humbur shpresen e te ardhmen na sillte buzeqeshjen ne fytyrat tona te deshperuar prej mjerimit.

 

Aktori jone dhe “Artisti i merituar” i gjithe Shqiperise eshte i gdhendur ne qindra role, duke e bere ate te pavdekshem.Nuk duhet lejuar kurresesi, qe ketij qytetit qe po i shkaterrojne cdo kujtese nga e kaluara, te na bejne te harrojme dhe aktoret tane te dashur.

 

THJESHT: FALEMINDERIT PER CDO BUZEQESHJE QE NA KE DHURUAR

TE TJERA

spot_img