Enca nuk përmbahet më, tregon ç’bën në shtrat me të dashurin

238

Prej disa ditësh Enca ka njoftuar se po vjen me videoklip të ri dhe fansat po e presin me padurim. Kënga do të publikohet nesër dhe mban titullin “Xheloz”.

 

Gjatë këtyre ditëve Enca ka postuar foto e video nga videoklipi duke na zbuluar pamjet të cilat na presin t’i shohim nesër. Ndërsa sot këngëtarja ka treguar një pjesë të tekstit të këngës.

 

“Kur t’du prap, une t’them, vjen me vrap, pastaj t’cohet nalt, pastaj oooh”, shkruan Enca, postim i cili ka tërhequr shumë vëmendjen.Kujtojmë që dy ditë më parë këngëtarja zbuloi edhe disa pamje nga videoklipi që do bëjnë namin.