HYRJELAJMEE ndyrë, je edhe nënë me fëmijë’, Aulona Musta nuk ia përton...

E ndyrë, je edhe nënë me fëmijë’, Aulona Musta nuk ia përton ndjekëses …

Mesa duket ndjekësit nuk kanë ndërmend t’i ndahen Aulona Mustës dhe as kjo e fundit s’ka ndërmend t’i lërë pa përgjigje.

Së fundmi në disa foto që moderatorja ka publikuar së bashku me partnerin e saj njëra nga ndjekëset ka komentuar mënyrën se si del ky i fundit në foto.

Sigurisht që Aulona Musta s’e ka lënë pa përgjigje, masdje bisedën e plotë me ndjekësen e ka publikuar në Instastory ku krahas saj shkruan: Siç ka thënë edhe Sokrati, nuk ka njerëz të mirë dhe të këqinj, ka njerëz të ditur dhe të paditur.

Biseda mes moderatores dhe ndjekëses

Ndjekësja: Burrit tënd i është ngritur, duket që nga larg

Aulona: Po shyqyr Zotit, vazhdon t’i ngrihet, s’kemi kshu problemesh

Ndjekësja: Sa e ndyrë që je pz, je edhe nënë me fëmijë

Aulona: Zemra, prandaj jam bërë grua me fëmijë se i ngrefet burrit…

TE TJERA

spot_img