Tuna shtatzënë për herë të dytë, ja detaji që e nxori zbuluar

240

Këngëtarja e njohur Tuna Sejdi vetëm 5 ditë më parë festoi 34 vjetorin e lindjes. Ajo mori një sërë urimesh nga fansat dhe miqtë. Siç dihet Tuna është e martuar me Patris Berishan me të cilin ka edhe një djalë që e quajnë Tian.

Pas lindjes së Tian, Tuna u shkëput për një periudhë nga muzika dhe kohët e fundit është rikthyer fuqishëm me koncerte dhe këngë të reja. Së fundmi, bukuroshja bjonde ka publikuar një foto ku shihet e veshur me një fustan me bark jashtë, mirëpo duke pasur parasysh fizikun e palestruar të këngëtares të gjithëve u ka tërhequr vëmendjen barku i saj i fryrë.

Ka mjaftuar ky detaj në foto dhe shumë fansa të saj kanë nisur ta pyesin Tunën në komente se nëse është në pritje të ëmbël sërish.