Nisin pushimet, Luana Vjollca dhe Krenar Çoçaj kapen mat

666

Luana Vjollca ka qenë një nga personazhet më të komentuara në media javët e fundit dhe kjo pas suksesit të madh që kënga e saj e fundit me Faydeen po korr.

 

Pas një periudhe të ngarkuar me koncerte dhe xhirime, bukuroshja bjonde së bashku me partnerin e saj Krenar Çoçaj kanë vendosur të largohen për disa ditë nga Shqipëria.

 

Ata janë kapur mat në në aeroportin e Malpensas, në Milano dhe në foton e siguruar nga JOQ, Luana shihet pranë Krenarit teksa bëjnë check in-in.

 

Kujtojmë që prej kohësh në media është përfolur për një lidhje mes tyre, mirëpo vetë moderatorja por edhe Krenari kanë zgjedhur që jetën e tyre private ta mbajnë larg vëmendjes mediatike.