Humbni 9 kg për 1 muaj, ju nevojitet vetëm lëngu mrekullibërës

223

Njerëzit gjithmonë e kanë përdorur natyrën si burim kryesor për trajtimin dhe shërimin e shumë sëmundjeve.

 

Ndryshimi midis mjekësisë konvencionale dhe natyrale është se kjo e fundit është e lirë dhe nuk shkakton dëme nga anash. Ekziston një pije natyrale që mund të trajtojë dhe shërojë shumë sëmundje.

 

Për këtë pije mrekullibërëse ju nevojiten farat çia dhe limon dhe do ta parandaloni gripin, yndyrat dhe do ta pastroni trupin. Kjo edhe është arsyeja kryesore përse njerëzit duhet ta përdorin në baza ditore.

 

Nutricistët rekomandojnë ta pini, përgatitet lehtë dhe është i lirë. Përbërësit: 1 lugë fara çia; Lëngun e shtrydhur nga 1 limon; 1 1/2 e gotës ujë; 1 lugë mjaltë. Udhëzimet: Së paru, farat çia i futni për një orë në ujë. Më pas i përzieni me lëngun e limonit dhe me ujin. Përzierjen ashtu e derdhni në blender. Konsumoheni këtë përzierje çdo mëngjes./Express/