HYRJELAJMEKRONIKËAKSIDENT NË LEZHË, PLAGOSEN 5 ANËTARËT E FAMILJES

AKSIDENT NË LEZHË, PLAGOSEN 5 ANËTARËT E FAMILJES

Nje aksident ka ndodhur rreth ores dy te mengjesit ne afersit te ures se Matit ne Lezhe.

Jane perplasur dy automjete dhe per pasoje kane mbetur te plagosur 5 anetare te nje familjeje qe udhetonin ne te njejtin automjet.

Dy prej te plagosurve jane derguar ne spitalin ushtarak ne gjendje te rende per jeten

TE TJERA

spot_img