Vetëm me një kapele në kokë, kush është kjo bukuroshe super se ksi që po pozon totalisht e zhve shur?

Si pushojnë pasanikët? Edhe cull ak, nëse një fotografi e publikuar në rrjetet sociale mund të merret si shembull.

Kylie Jenner, 21-vjeçare, e cila konsiderohet miliarderja më e re në moshë në planetin tonë, ka pozuar tërësisht e zhv eshur, ditë më parë.

Sipërmarrësja e modelja amerikane e ka shpërndarë fotografinë e realizuar në ishullin Turks dhe Kaikos në llogarinë e saj, në Instagram.

Mbi 140 milionë ndjekësit e saj në internet janë mahnitur kur e kanë parë bukuroshen zeshkane krejt lak uriq, vetëm me një kapelë të madhe mbi kokë.

Ajo ka reklamuar trupin e saj tejet joshës, që shumë njerëz besojnë se ajo e ka arritur falë ndërhyrjeve kirurgjike.

TE TJERA